XS
SM
MD
LG
XL
Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz

Bölgesel ve dünya çapında sosyal sorumluluk, Arisch' de her zaman önceliğe sahiptir. Kar amacı gütmeyen organizasyonların güvenilir bir iş ortağı olarak, çalışanlarımız ve toplum için daha yaşanabilir bir dünya sağlamaya çalışıyoruz. Çeşitli kurum ve kuruluşlarla iş birliği yaparak anıtların korunmasına katkı sağlıyor; eğitim, bilim ve araştırmayı teşvik ediyoruzuz.


Sosyal sponsorluk ve bağışlar

Bizim için sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmenin doğal bir parçası, kar amacı gütmeyen saygın proje ve organizasyonları desteklemektir.


Neler yapıyoruz?

Çok sayıda farklı kuruluşu, eğitim kurumunu, kültürel organizasyon ve vakıfları destekliyoruz. Bunu yaparken, kendi faaliyet alanlarımıza yakın coğrafi bölgelerde bulunan kuruluşlara yoğunlaşıyoruz. Sponsorluklarımız arasında maddi yardım ve çekiliş ile promosyon amaçlı hediyeler ve Arisch çalışanları tarafından yürütülen temizlik projeleri bulunmaktadır.


Kültürel sponsorluk

Sosyal sorumluluk almak, aynı zamanda sanat ve kültür alanlarında hizmet etmek anlamına da gelmektedir. Kültürel sponsorluklarımız sayesinde, geçmişten günümüze gelen tiyatro binalarının korunmasına katkı sağlıyoruz.


Neler yapıyoruz?

"Üstün performans temizlik ve değerlerin korunması" Arisch misyonu içerisinde de yer almaktadır. Bir temizlik uzmanı olarak, dünya çapında sanat eserlerinde ve anıtlarda, 30 yılı aşkın bir süredir temizlik projeleri gerçekleştirmekteyiz. Amacımız bu kültürel mirasların gelecek nesiller için korunmasını sağlamaktır. Bu çalışmalar her zaman restorasyonu yapan kişiler, sanat tarihçileri ve diğer uzman bilim adamları ile sıkı bir işbirliği içinde yapılmaktadır. Böylece her bir proje için en iyi temizlik yönteminin kullanılması güvence altına alınır.


Arisch dünyayı temizliyor!

Bu slogan, bizim için bir önceliktir. Rio de Janeiro'da bulunan Christ the Redeemer heykelinden, Berlin'de bulunan Brandenburg Kapısına kadar yetkinliğimizi ve deneyimimizi, dünyanın tüm kıtalarında 100'den fazla sıra dışı temizlik projeleriyle zaten göstermiş bulunmaktayız. Bu sıra dışı kültürel sponsorluklar aracılığıyla Arisch, basit bir bağıştan çok daha fazlasını yaparak, kültürel mirasımıza eşsiz ve kişisel bir katkı sağlamaktadır. Sadece maddi destek sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda deneyimimizi, bilgimizi ve teknolojimizi de hizmete sunuyoruz.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım