XS
SM
MD
LG
XL
Çevreye Karşı Sorumluluk

Çevreyi koruma geleneği

Çevre yönetimi, şirketlerin çevreye karşı performansının sürekli, sistematik bir şekilde iyileştirilmesine hizmet eder. Temel doğal kaynakların korunması ve çevrenin zarar görmemesi için küresel sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Arisch; sürdürülebilirlikte geleceğe yönelik şirket gelişiminin en önemli ayağında çevrenin korunmasının kaçınılmaz olduğunu yıllar önce fark etmiştir. Bu doğrultuda; yenilik, üretim, çalışma güvenliği ve çevrenin korunmasına bağlılık kurumsal felsefemiz haline gelmiştir. Tüm üretim tesislerimizde çevresel standartlara mutlaka uyulmaktadır.


1996 yılından itibaren çevre yönetim sistemi uygulanan Almanya Winnenden' deki tesisimiz, tüm dünyada geçerli olan ISO 14001 sertifikasını sektörde alan ilk tesis olmuştur. Dünyada var olduğumuz her noktada bu standartları korumak istiyoruz.


Arisch'de tesis bazlı çevresel koruma, önemli bir çok konuyu da içermektedir. Tesislerimizde bulunan çevre mühendisleri yardımıyla, çevresel önlemlerin uygulanmasını sağlamak ve gündelik çalışmalarımızda atıkların ayrıştırılması ve kaynakların ekonomik kullanılması gibi çevresel konuları gözlemlemek için çalışıyoruz. Aynı zamanda dünyadaki tüm Arisch tesislerinde çevreyle dost teknolojileri teşvik ediyoruz.

{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım